Yalçın ve Balıkcı ailelerinin mutlu günü

<Yalçın ve Balıkcı ailelerinin mutlu günü

Yalçın ve Balıkcı ailelerinin mutlu günü

Şehrimizin tanınmış ailelerinden Yalçınhan Turizm ve Seyahat Acentesi Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜRSAB Konya B.T. K. Yönetim kurulu üyesi Mesut Yalçın ve Fatma Yalçın’ın oğulları Samet ile Saniye Balıkcı ve Mehmet Ali Balıkcı’nın kızları Selin ile Diltaş Düğün salonunda kıyılan nikâh ve düğünle dünya evine girdiler. Selin ve Samet çiftinin nikâh şahitliğini yapan KONESOB Başkanı Muharrem Karacak her iki aileyi kutlayarak, gelin ile damada bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğüne KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Akören Belediye Başkanı İsmail Arslan, Konya İl Tarım Müdür Yardımcısı Fevzi Tosun, TÜRSAB Konya B.T. K. Başkanı Özdal Karahan, yönetim kurulu üyeleri, turizm ve seyahat acentecileri, Merkez Meram Ziraat Odası Başkanı Murat Yağız, Konya Yorgancılar Odası Başkanı Ramazan Tezel, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi öğretim üyesi Prof. Dr. Zekeriya Tosun, iş dünyası temsilcileri, her iki ailenin yakınları, dostları ile davetliler katıldı. 

Yalçınhan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Yalçın nikâha ve düğüne katılarak, bu mutlu günlerini paylaşanlara teşekkür etti.