Tatil planı sizden, bir gece konaklama Tatilsepeti’nden

Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, seyahat tutkunlarına birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Tatilsepeti’nin 3 gece kal 2 gece öde, 4 gece kal 3 gece öde, 5 gece kal 4 gece öde ve 7 gece kal 6 gece öde gibi birbirinden avantajlı öneriler sunduğu “Bir Gece Bizden kampanyası” ile ücretsiz geceleme fırsatlarından yararlanabilmek için, elinizi çabuk tutun. 

<Tatil planı sizden, bir gece konaklama Tatilsepeti’nden

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, birbirinden avantajlı tatil fırsatları sunmaya devam ediyor. Bir Gece Bizden kampanyası ile misafirlerine ekstra bir gece tatil hediye eden Tatilsepeti’nin, seçili otellerde geçerli 1 gece ücretsiz kampanyası için son gün 7 Mayıs. Kampanya ilgili detaylı bilgi için, https://www.tatilsepeti.com/kampanya/birgecebizden

linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

Tatilin bir gecesi Tatilsepeti’nden

Tatilsepeti, 01.04.2021 ile 07.05.2021 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda geçerli Bir Gece Bizden kampanyası ile misafirlerine 1 gece ek konaklama hediye ediyor. Belirli otellerde geçerli olan kampanya, belirtilen fırsatlar dışında başka kampanyalar ile birleştirilemeyecek; geriye dönük rezervasyonlar ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılamayacaktır. Rezervasyonların iptal yada değişikliği durumunda ise, sözleşme şartları geçerli olacaktır. 

 

Akbank’tan Tatilsepeti’ne özel, %20’ye varan indirim fırsatı  

24.03.2021 ile 31.08.2021 tarihleri arasında Tatilsepeti.com’dan yapılacak ilk ve tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerde %20'ye varan indirim imkanı mevcut. Kampanyada kazanım, müşteri bazında olup kampanyadan azami 1 kez 250 TL indirim kazanılabilir. Kampanyadan sadece Akbank müşterileri yararlanabilir. Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları, kampanyaya dahil değildir. Hak edilen indirim tutarı, harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır. İptal edilen işlemlerde, indirim kazanımları da iptal edilecektir. Detaylı bilgi için, https://www.tatilsepeti.com/kampanya/akbank-digital-first-kampanyasi linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

 

 

 

Tatilsepeti hakkında: 

 

Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan Tatilsepeti, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran Tatilsepeti, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.