MEFY BABY İLE PİŞİKLERE DOĞAL ÖNLEM

<MEFY BABY İLE PİŞİKLERE DOĞAL ÖNLEM

MEFY BABY İLE PİŞİKLERE DOĞAL ÖNLEM

 

Bitkisel ve %100 saf içerikli Mefy Baby Pişik Önleyici Krem, bebeğinizin cildini nemlendirirken tahriş ve pişik oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Doğal içerikli ürünleriyle bebeklerin bakım ve cilt sağlığını korumaya yardımcı olan Mefy Baby, bezlenme döneminde en sık karşılaşılan pişik ve tahriş problemlerine karşı Mefy Baby Pişik Önleyici Krem’i geliştirdi. Hassas bebek cildi ve bez arasında doğal yapısıyla bir bariyer görevi gören Mefy Baby Pişik Önleyici Krem, cildi nemlendirir ve koruma sağlar. Paraben, parfüm ve SLS içermeyen doğal içerikli Mefy Baby ürünleri, bebeğinizin cildini doğduğu günden itibaren korumaya yardımcı olur.

 

Mefy Baby Pişik Önleyici Krem - Satış Fiyatı: 260,00 TL

 

 %100 doğal içerikli Mefy Baby ürünlerine www.bebedunyam.com yanı sıra Trendyol, N11 ve Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

 

Mefy Baby Hakkında

Bebe Dünyam çatısı altında yer alan Mefy Baby markası; boya, paraben, SLES, SLS ve alkol içermeyen doğal formülleriyle sağlıklı cildin sahip olduğu pH 5.5 değerini bozmadan, cildi temizleyen ve besleyen bebek bakım ürünleri sunuyor. Doğaya ve insana değer veren hayat görüşünü benimseyen marka, yaptığı AR-GE çalışmaları ile bebek bakım ürünlerine doğanın tüm saflığını taşımayı ilke edinmiştir.