COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR

<COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR

COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR

 

 

İnovatif teknolojileri ürünlerine adapte eden COPA Isı Sistemleri, iklimlendirme sektörüne dijital dönüşümler konusunda da öncülük etmeye devam ediyor. İş süreçlerini dijital platformlara taşıyan COPA Isı Sistemleri,  yenilenen MyCOPA Pro, MyCOPA Teknik ve MyCOPA uygulamalarını iş ortakları, yetkili servisleri ve tüketicileriyle iletişimini dijital ortamda da sürdürerek, hizmet kalitesini üst düzeye taşıyor.

 

İklimlendirme sektörünün lider firmalarından COPA Isı Sistemleri, dijital dönüşümler konusunda sektöre öncülük etmeye devam ediyor. 30 yılı aşkın tecrübesiyle iklimlendirme sektörünün güçlü firmalarından COPA; iş ortakları, yetkili servisleri ve tüketicileriyle mobil cihazlar üzerinden iletişimini sürdürdüğü MyCOPA Pro, MyCOPA Teknik ve MyCOPA uygulamalarını güncelledi. İnovatif teknolojileri ürünlerine adapte etmeyi sürdüren COPA, iş süreçlerini akıllı cihazlar üzerinden hızlandırarak daha kolay kullanım sağlamayı hedefliyor.

 

MyCOPA, 7/24 Tüketicilerin Yanında

COPA’nın fark yaratan uygulamalarından olan MyCOPA sayesinde tüketiciler akıllı cihazları üzerinden 7/24 hizmet alabiliyor. Ara yüzü yenilenen, kolay kullanım ve hızlı hizmet sağlayan MyCOPA uygulaması ile tüketiciler, kendilerine, yetkili servis çağırabiliyor, servis hizmetini değerlendirebiliyor, garanti süreçlerini sorgulayabiliyor ve COPA’nın güncel kampanyalarından haberdar olabiliyor. MyCOPA ile, parça ve işçilik fiyatlarını sorgulama ve self servis işlemleri de pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Tüketicilerden gelen tüm talep ve bildirimler ise anında ilgili yetkili servisin “MyCOPA Teknik” uygulamasına bildirim olarak düşüyor. Talepler COPA yetkili servisleri tarafından takip ediliyor ve en hızlı şekilde sonuçlandırılıyor. MyCOPA uygulaması aynı zamanda COPA’nın akıllı oda termostatları ile de entegrasyon sağlayabiliyor.

 

MyCOPA Pro iş ortaklarına ayrıcalıklar sunuyor

COPA, ayrıcalıklarla dolu dijital sadakat programı MyCOPA Pro uygulaması sayesinde iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarına kolay ve hızlı çözümler sağlıyor. COPA, MyCOPA Pro uygulaması üzerinden geliştirdiği kampanyalarla iş ortaklarına yepyeni fırsatlar sunuyor.

 

COPA’nın iş ortakları, MyCOPA Pro uygulaması üzerinden montaj yaptıkça puan kazanıyor ve bu puanlarla hediye kataloğundan dilediği hediyeyi seçebiliyor.

 

MyCOPA Teknik ile yetkili servis süreçleri hızlanıyor

 

Türkiye’nin 81 ilinde 200’den fazla yetkili servisiyle tüketicilerine etkin bir satış sonrası hizmet sunan COPA, ara yüzü yenilenen, kolay kullanım ve hızlı hizmet sağlayan MyCOPA Teknik uygulaması sayesinde servis ve bakım süreçlerini de hızlandırıyor. COPA yetkili servisleri tüm işlemlerini mobil üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor ve sahada olan yetkili servisleri çalışanları ise anında yedek parça siparişlerini verebiliyor, yedek parça fiyatlarını sorgulayabiliyor ve iş takiplerini yapabiliyor.

 

Kullanıcı dostu yeni tasarımlarıyla dikkat çeken MyCOPA, MyCOPA Pro ve MyCOPA Teknik uygulamaları, App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.