BTP KONYA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Bağımsız Türkiye Payartisi Konya il başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor

Dün il başkanı Hasan Öztürk ve Beraberinde Seydişehir ilçe başkanı, ilçe yönetimi ile birlikte bir takım ziyaretler gerçekleştirdi bu ziyaretlerde teşkilata yeni katılımlar ve üye kayıtları yaptıklarını açıkladı.

Ziyarette Seydişehir bölgesinde tarım, hayvancılık konusunda bölge halkına Parti programında olan Milli Ekonomi Modeli’nden Tarım ve Hayvancılık politikasında bahsederek Tarımda daha tohumunu tarlaya atmadan çiftçiye avans verileceğini ve ürünü hasat zamanı devletin alma garantisi verdiğini söyledi.

Daha sonrasında Konya’nın Bozkır ilçesine geçtiklerini ilçe başkanı ile birlikte teşkilata katılımlar ve yeni üye kayıtları yaptıklarını ardından bozkır belediye başkanı Sadettin Saygı’yı makamında ziyaret ettiklerini ziyaretin hoş sohbet ortamında olduğunu Ekonomiden Tarıma birçok konuya değindiklerini ve Merhum Genel başkan Prof. Dr. Haydar Baş beyin isminin yaşatılması için istekte bulunduklarını iletti Bununla ilgili Sayın Sayan'ın Gerekli çalışmayı yapacağını  sözünü verdiğini ifade etti, ziyarette Genel Başkan Av. Hüseyin Baş Beyin Hediyesi Olan Milli Ekonomi Modeli Eserini hediye ettiklerini açıklayarak ziyaretin son bulduğunu söyledi

<BTP KONYA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR